fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Finanse

Zmiany w zarządzie BIG InfoMonitor

Od 30 maja na stanowisko wiceprezesa zarządu Biura Informacji Gospodarczej pełni Aleksandra Hybsz. Zastąpiła Mariusza Hildebranda.

Nowa wiceprezes BIG InfoMonitor będzie nadal, równocześnie, piastować funkcję dyrektora Departamentu Finansów w spółce Biurze Informacji Kredytowej. Aleksandra Hybsz jest związana z BIK od 2000 r., przez trzy lata była członkiem rady nadzorczej BIK, a następnie w okresie od 2003 r. do lutego 2015 r. dyrektorem Departamentu Finansów i Kadr BIK, od marca 2015 r. pozostaje Dyrektorem Departamentu Finansów. W latach 2007 – 2014 była również członkiem Rady Nadzorczej BIG InfoMonitor.

Rozpoczynała karierę zawodową w roku 1993 w Łódzkim Banku Rozwoju, a następnie w Banku Inicjatyw Gospodarczych. Odpowiadała tam za biznesplany, analizy ekonomiczno-finansowe oraz współpracę z klientami korporacyjnymi w zakresie przyjmowania depozytów. Doświadczenie w dziedzinie zarządzania i finansów zdobywała także w Banku Przemysłowym, gdzie w latach 1994 – 2003 pełniła szereg funkcji menedżerskich. Zarządzała departamentami odpowiedzialnymi za finanse, realizowała też zadania w Komitecie Zarządzania Aktywami i Pasywami (ALCO), w okresie 2001-2003 była przewodniczącą Komitetu. W kolejnych latach obejmowała funkcję dyrektora Zarządzającego, a między 2002 a 2003 pełniła stanowisko wiceprezesa banku odpowiedzialnego za: nadzór nad kosztami działania banku oraz zarządzanie komórkami ekonomicznymi, skarbem i inwestycjami na rynkach finansowych. Aleksandra Hybsz jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, wydziału ekonomiczno-socjologicznego.

Z BIG InfoMonitor odszedł natomiast Mariusz Hildebrand - wraz z upływem kadencji zarządu, zakończył pracę w roli wiceprezesa BIG InfoMonitor. Z Grupą BIK związany był ponad 18 lat. Od 1999 r. pracował w BIK, pełniąc m.in. funkcję dyrektora Departamentu Jakości Danych. W czerwcu 2007 r. powołany został na stanowisko prezesa BIG InfoMonitor. Po procesie częściowego połączenia spółek BIK i BIG InforMonitor, od 2014 r. pełnił funkcję wiceprezesa BIG InfoMonitor.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA