Reklama

Fala samobójstw wśród japońskich artystów

Yuko Takeuchi, japońska aktorka, znana m.in. z wielu seriali i filmów jak m.in. „Dog in the Sidecar” Nagishi Kichitaro, gdzie zagrała matkę, która jako surogatka rodzi dziecko dla swojej córki czy telewizyjnej serii „Miss Sherlock”, została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu.

Publikacja: 27.09.2020 09:22

Yuko Takeuchi w "Miss Sherlock"

Yuko Takeuchi w "Miss Sherlock"

Foto: materiały prasowe

Jej ostatni film „The Confidence Man JP: Princess” miał premierę w lipcu br. Osierociła dwoje dzieci, w tym 8-miesięcznego syna z drugiego małżeństwa z reżyserem Taiki Nakabayashim. Wstępnie policja ustaliła, że Takeuchi popełniła samobójstwo.

Jeśli to ustalenie się potwierdzi, będzie to kolejna taka tragedia w świecie japońskiego kina. Niespełna dwa tygodnie temu samobójstwo popełniła aktorka Ashina Sei. W lipcu br. odebrał sobie życie aktor Miura Harumi, a w maju gwiazda reality TV Hana Kimura.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Film
Rodzina pełna bólu i Steven Soderbergh na karuzeli kina
Materiał Promocyjny
UltraGrip Performance 3 wyznacza nowy standard w swojej klasie
Film
Wampiry i ludzie, czyli horror „Życie dla początkujących” już w kinach
Materiał Promocyjny
Raport o polskim rynku dostaw poza domem
Film
Nie żyje Maciej Karpiński, scenarzysta m.in. „Kobiety samotnej” i „Różyczki”
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Reklama
Reklama