fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Film

Nowy Jork: Znany aktor bił się o miejsce parkingowe

AFP
Aktor Alec Baldwin, w ostatnim czasie znany w USA z parodiowania prezydenta Donalda Trumpa w programie "Saturday Night Live", został aresztowany w Nowym Jorku za wdanie się w bójkę o miejsce parkingowe - informuje policja.

60-letni aktor "zaatakował osobę, która chciała zająć to samo miejsce parkingowe co on" - poinformowała Sophia Mason, funkcjonariusz nowojorskiej policji.

Baldwin odpowie za napaść. Po usłyszeniu zarzutów został zwolniony z aresztu.

Reuters przypomina, że Baldwin w 2012 roku miał rzekomo uderzyć fotoreportera, który chciał zrobić zdjęcie jemu i jego narzeczonej, nauczycielce jogi Hilarii Thomas. Baldwin zaprzeczył jednak temu zarzutowi. Baldwin i Thomas pobrali się w 2012 roku. Mają czworo dzieci.

W 2014 roku Baldwin wdał się w kłótnię z policjantami, którzy zatrzymali go za jazdę pod prąd jednokierunkową ulicą w Nowym Jorku. Z kolei w 2011 roku został usunięty z samolotu, ponieważ nie chciał przerwać grania na smartfonie przed startem maszyny.

Za parodiowanie Trumpa w serii skeczów w "Saturday Night Live" Baldwin otrzymał nagrodę Emmy.

Donald Trump powiedział, że "życzy Baldwinowi szczęścia", kiedy dziennikarze poinformowali go o incydencie z udziałem aktora.

Źródło: Reuters
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA