Film

Sondaż: "Szklana pułapka" nie jest filmem na święta

YouTube
Portal YouGov przeprowadził sondaż wśród Brytyjczyków, z którego wynika, że większość ankietowanych nie uważa "Szklanej pułapki" za film świąteczny.

"The Independent" zwraca uwagę, że wiele osób uważa "Szklaną pułapkę" za jeden z filmów związanych ze świętami Bożego Narodzenia - należący do tej samej grupy co np. "Kevin sam w domu".

Jak się jednak okazuje osoby te są w mniejszości. Jedynie 31 proc. ankietowanych uznało "Szklaną pułapkę" za film związany ze Świętami Bożego Narodzenia (akcja filmu rozgrywa się w czasie świąt). 50 proc. jest odmiennego zdania.

YouGov podaje, że najczęściej "Szklaną pułapkę" za film świąteczny uważają wyborcy Partii Pracy, najrzadziej - wyborcy Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa. Znacznie częściej film z Brucem Willisem w roli głównej za obraz świąteczny uważają najmłodsi ankietowani (42 proc. w grupie 18-24) niż najstarsi (19 proc. w grupie 65+).

"Szklana pułapka" to historia policjanta (Bruce Willis), który przypadkowo trafia do wieżowca opanowanego przez terrorystów. Po brawurowej akcji udaje mu się udaremnić przygotowaną przez nich intrygę. 

 

Źródło: YouGov

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL