fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Osiedle Kociewskie wyrośnie w Rokitkach

materiały prasowe
W trzech budynkach w pobliżu Tczewa spółka Dekpol planuje 121 mieszkań o powierzchni od 27 do 55 mkw. Ceny lokali zaczynają się od 167,5 tys. zł.

Osiedle Kociewskie ma być gotowe na przełomie 2021 i 2022 r. - Nasza nowa inwestycja odpowiada na zmieniające się potrzeby klientów. Poszukują oni kameralnych osiedli poza ścisłym centrum aglomeracji – mówi cytowany w komunikacie Sebastian Barandziak, prezes spółki Dekpol Deweloper. - Osiedle Kociewskie, dzięki dużym odległościom między budynkami, zapewni mieszkańcom swobodę i poczucie prywatności. Będą też mogli korzystać z przestronnych balkonów i przydomowych ogródków. Zaletą inwestycji jest też jej lokalizacja w pobliżu pięknych terenów zielonych, przy zapewnionej dobrej komunikacji w kierunku Trójmiasta.

Osiedle Kociewskie to trzy trzypiętrowe budynki, powstanie w nich łącznie 121 lokali. W ofercie są mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe od 27 do 55 mkw. Do lokali położonych na parterze przynależeć będą prywatne ogródki o powierzchni nawet 242 mkw.

Projekt architektoniczny osiedla opracowała pracownia Diogenes Studio, a generalnym wykonawcą inwestycji jest Dekpol.

Osiedle powstaje w miejscowości Rokitki, niedaleko Tczewa. - W pobliżu są piękne tereny zielone położone m.in. nad Kanałem Młyńskim w otoczeniu lasów, licznych stawów, jezior i łąk. Tuż przy inwestycji mieści się również przystanek autobusowy. Droga do Gdańska zajmuje jedynie 30 minut – zachęca deweloper. - W bliskim sąsiedztwie jest szkoła podstawowa i położony na jej terenie duży plac zabaw, a także kompleks Rokitki Park oferujący spa, masaże, fizykoterapię, fitness. Są też korty tenisowe i kort do gry w squasha.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA