fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Osiedle Alpha Park będzie większe

Materiały Inwestora
Rusza budowa drugiego etapu osiedla w warszawskim Ursusie. Deweloper wprowadza do oferty 87 mieszkań.

Inwestycję prowadzi RED Real Estate Development. W drugim etapie osiedla przy ul. Starodęby w Warszawie deweloper zaplanował budynek z 87 mieszkaniami o powierzchni od 32 do 80 mkw. Do tej pory na osiedlu Alpha w Ursusie inwestor wybudował 450 lokali. W pierwszym etapie inwestycji Alpha Park powstało zaś 90 mieszkań.

- Cieszymy się, że ruszamy z kolejnym etapem popularnego wśród ludzi młodych i rodzin z dziećmi osiedla Alpha Park – mówi Tomasz Wilczek, dyrektor generalny RED Real Estate Development. - Prace dopiero ruszają, ale wiele mieszkań zostało już sprzedanych – dodaje.

Wykonawcą drugiego etapu inwestycji jest Łucz-Bud. Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży osiedla Alpha Park w Warszawie podkreśla, że firma stawia na nowoczesny design i wysoki standard wykończenia. W nowym budynku znajdą się mieszkania od kawalerek po lokale czteropokojowe z balkonami o powierzchni od 9 do 14 mkw. Tarasy mają nawet 44 mkw. Na klientów czekają też miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie. Deweloper zaplanował łazienki z oknami.

- Takie projekty należą dzisiaj do rzadkości. Postanowiliśmy przełamać ten schemat. Łazienka z oknem to rozwiązanie pełne zalet. Zyskujemy dodatkowe źródło wentylacji, a światło naturalne wzbogaca przestrzeń i pozwala zaoszczędzić na rachunkach za prąd - zauważa Teresa Witkowska. - Budynek będzie wyposażony w hybrydową wentylację. Na klatkach schodowych w wyznaczonych pomieszczeniach będzie można umieścić rowery i wózki dziecięce. Osiedle będzie ogrodzone. Dodatkowo bezpieczeństwo mieszkańców zapewni całodobowa ochrona.

Klienci mogą wybierać mieszkania w standardzie deweloperskim lub z pakietem wykończeniowym. - Wykończone mieszkanie jest gotowe do zamieszkania – ma armaturę, pomalowane ściany, podłogi oraz drzwi wewnętrzne - zachęca deweloper. - Coraz więcej osób decyduje się na mieszkania z wykończeniem. Powód jest prosty – to oszczędność czasu, a także pieniędzy. Klienci nie szukają materiałów i wykonawców na własną rękę, tylko zdają się na naszych zaufanych partnerów. Dzięki temu mają gwarancję wysokiego standardu – przekonuje Teresa Witkowska.

Ceny wykończonych mieszkań zaczynają się od niespełna 6,8 tys. zł za mkw. Dla porównania - średnia cena cena mkw. lokali w Warszawie w czwartym kwartale 2015 roku wynosiła prawie 7,8 tys. zł. Dodatkowo klienci Alpha Park mogą skorzystać z systemu płatności 10/90 - 10 proc. ceny klient płaci przy podpisaniu umowy, resztę - przy odebraniu kluczy.

Alpha Park to niejedyna inwestycja realizowana przez RED Real Estate Development. Poza Warszawą deweloper buduje mieszkania w Poznaniu. Na poznańskim Dębcu powstaje osiedle RED Park. We Wrocławiu RED Real Estate Development pracuje nad osiedlem soft loftów i penthouse'ów Nowa Papiernia Ultra Nova. Inwestycja powstanie w sąsiedztwie loftów w zrewitalizowanej XIX wiecznej fabryce papieru.

Osiedle Alpha to inwestycja w warszawskim Ursusie. Budowa osiedla rozpoczęła się w 2007 roku. Dotychczas zrealizowano trzy etapy. W czerwcu 2014 roku rozpoczęła się budowa kolejnego etapu – osiedla Alpha Park. W trzech budynkach powstaje 270 mieszkań, a pierwsze z nich zostaną oddane do użytku w drugim kwartale 2016 roku.

Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA