fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Osiedle przy Marinie w Baranowie

materiały prasowe
Domy przy ul. Wypoczynkowej w podpoznańskim Baranowie buduje Agrobex. Można też kupić samą działkę.

Deweloper oferuje działki o powierzchni od 830 do 1200 mkw. Wszystkie będą w pełni uzbrojone (gaz, prąd, kanalizacja i woda). Na działkach Agrobex jest gotowy wybudować dom zgodnie z projektem klienta. Ceny zaczynają się od 389, 6 tys. zł.

Drugą propozycją są domy w zabudowie bliźniaczej. Ich budowa już się rozpoczęła. Klienci maja do wyboru budynki o powierzchni 135 i 142,5 mkw. Na parterze, w strefie dziennej, znajdą się salon, kuchnia, łazienka, garderoba i pokój. Na piętrze będą cztery sypialnie, łazienka i garderoba.

- Deweloper daje możliwość aranżacji przestrzeni domu zgodnie z oczekiwaniami klienta - mówią przedstawiciele dewelopera. Do każdego domu jest przypisany jednostanowiskowy garaż. Ceny nieruchomości zaczynają się od 842,7 tys. zł.

Osiedle przy Marinie to najnowsza inwestycja Agrobexu. - Lokalizacja to niezaprzeczalny atut osiedla. Niedaleko inwestycji jest Jezioro Kierskie, gdzie na amatorów biegania czy jazdy rowerem czekają liczne ścieżki i trasy rowerowe - opowiadają przedstawiciele dewelopera. - Nieopodal jest także szkoła, przedszkole, restauracja. Komunikacja podmiejska gwarantuje dojazd do centrum stolicy Wielkopolski. Położenie osiedla umożliwia szybkie połączenie z lotniskiem Ławica, trasą S11 i autostradą A2. Tuż obok osiedla mieści się także mała galeria handlowa.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA