fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Aktywa nie tylko materialne

Adobe Stock
Już 24 września 2019 r. o godz. 10.00 w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych przy ul. Książęcej 4 w Warszawie odbędzie się konferencja FIRMA-IDEA: „Aktywa niematerialne: zidentyfikuj, zmierz, wyceń. O korzystaniu, które nie jest wykorzystywaniem".

Wydarzenie jest organizowane w ramach cyklu Open Eyes Economy On Tour oraz projektu „Małopolska Open Eyes Economy Hub – promocja zagraniczna małopolskich FIRM-IDEI". Spotkanie będzie kontynuacją rozmów o zasobach niematerialnych w firmie. Patronem wydarzenia jest „Rzeczpospolita".

W ramach konferencji eksperci wskażą m.in. nowatorskie spojrzenie na działania z zakresu zrównoważonego rozwoju w firmie i jej wpływu na otoczenie, zarządzania własnością intelektualną oraz relacjami z pracownikami i klientami. Wskażą również dobre praktyki oraz interesujące rozwiązania w obszarze zarządzania. Wśród prelegentów znajdą się ekonomiści, prawnicy, przedsiębiorcy, praktycy biznesu oraz przedstawiciele nauki i organizacji pozarządowych. Organizatorzy zapraszają na spotkanie przedsiębiorców zainteresowanych innowacjami i rozwojem własnego potencjału, a także przedstawicieli nauki oraz instytucji otoczenia biznesu i samorządowców.

Udział w wydarzeniu, odbywającym się w ramach Open Eyes Economy Summit, jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje rejestracja. Więcej informacji pod adresem: https://oees.pl/warszawa2409/

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA