fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Każdy może pomóc firmom cyfrowym voucherem

Fotorzepa/Robert Gardziński
Ruszyła inicjatywa sprzedaży bonów na przyszłe usługi w restauracjach, salonach fryzjerskich czy klubach fitness.

Pod hasłem #URATUJLATO można na platformie LunchNext.com można kupić cyfrowy voucher, który będzie można wykorzystać w przyszłości. Dzięki temu właściciele firm nie pozostaną sami w trudnych czasach, a kiedy otworzą się ponownie — odwdzięczą się im, oferując nawet do 50 proc. zniżki.

– Każdy z nas ma miejsca, do których lubi wracać. Rozmawiając z właścicielami naszych ulubionych lokali, zorientowaliśmy się, że po zakończeniu kwarantanny mogą one już nie istnieć. Postanowiliśmy więc wziąć sprawy w swoje ręce i zorganizować akcję, wspierającą wszystkie miejsca, którym grozi podobny scenariusz. Chodzi nie tylko o gastronomię, ale także teatry i całą branżę usług – mówi Dominik Posmyk, współtwórca platformy LunchNext.com, prowadzącej akcję #URATUJLATO.

LunchNext.com to projekt, w ramach którego autorzy zrezygnowali z pobierania jakichkolwiek opłat za korzystanie z platformy w czasie pandemii. Jedyny koszt dla lokalu, to standardowa, minimalna prowizja operatora płatności. – Nie chcemy biernie patrzeć na problemy lokalnych biznesów. Czujemy, że możemy zrobić coś więcej, niż tylko zostać w domu. Stąd pomysł na stworzenie platformy, która pozwoli każdemu z nas włączyć się do pomocy – wyjaśnia Piotr Grudzień, współtwórca LunchNext.com.

Aby kampania zdobyła jak największy zasięg, jej organizatorzy przygotowali grafiki #URATUJLATO, zachęcając do ich udostępniania w mediach społecznościowych. Wszyscy, którzy zdecydowali się wesprzeć swoje ulubione miejsce, kupując voucher, mogą pochwalić się tym na swoich kanałach, rozpowszechniając informację o akcji.

Do akcji może przystąpić każdy podmiot, który potrzebuje wsparcia – wystarczy, zarejestrować firmę na platformie LunchNext.com, określić wartość vouchera i zniżki dla klienta oraz dodać jego graficzny projekt.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA