Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 19.06.2025 01:48 Publikacja: 07.12.2021 17:33
Dr Anthony Fauci
Foto: AFP
- Prawie na pewno (Omikron) nie jest bardziej dotkliwy niż Delta - powiedział dr Fauci w wywiadzie dla francuskiej agencji AFP. - Istnieje sugestia, że może być nawet mniej dotkliwy - stwierdził.
Amerykański naukowiec zastrzegł, że pewność w tej kwestii będzie można uzyskać dopiero po przeprowadzeniu bardziej zaawansowanych badań. Powinny one zająć „jeszcze kilka tygodni, przynajmniej w RPA”.
Europejski przemysł farmaceutyczny to sektor globalnie konkurencyjny. Wchodzimy jednak w bardzo wymagający okres...
Konkurencja na świecie się zaostrza. W niektórych obszarach Europa zaczyna tracić pozycję – mówi Oliver Várhelyi...
Powinniśmy jasno zdefiniować, które branże traktujemy jako strategiczne i w których mamy jeszcze realną szansę,...
Osoby ze stwardnieniem rozsianym, które są aktywne zawodowo, mogą skorzystać z prewencji rentowej ZUS, czyli z d...
Polski bank z wyróżnieniem w kategorii Metaverse. Międzynarodowe jury doceniło innowacyjną kampanię Pekao dla młodych klientów.
– Kiedyś stwardnienie rozsiane kojarzyło się wyłącznie z wózkiem inwalidzkim. Dla wielu osób diagnoza oznaczała...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas