Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 01.09.2025 11:31 Publikacja: 24.10.2022 10:04
Miejsce katastrofy Su-30 w Irkucku
Foto: Telegram
"Śledczy rozważają dwie główne wersje tego, co się stało: usterka techniczna sprzętu i błąd pilota" - czytamy we wpisie.
Komitet Śledczy podaje, że obecnie prowadzona jest "dodatkowa inspekcja na miejscu katastrofy". Pobrane zostały m.in. próbki paliwa, którym zatankowano samolot oraz zabezpieczono dokumentację techniczną lotu.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
- Ratownicy w szwajcarskich Alpach znaleźli dwa ciała mężczyzn, którzy mogą być naszymi obywatelami - przekazał...
W nocy z soboty na niedzielę w stolicy Armenii doszło do nietypowego incydentu z udziałem rosyjskiego myśliwca M...
Cztery reaktory elektrowni atomowej Gravelines we Francji zostały w niedzielę późnym wieczorem wyłączone, poniew...
Helsinki nie odnotowały ani jednego śmiertelnego wypadku drogowego przez cały ostatni rok – poinformowały władze...
Kiedyś dotacje, teraz raczej kredyty na preferencyjnych warunkach. Podejście Brukseli do finansowania rozwoju przedsiębiorstw z branży rolno-spożywczej ewoluuje, ale niezmienne jest to, że wciąż firmy mogą liczyć na wsparcie. Co więcej, już nie tylko ze środków unijnych, ale także krajowych.
Linie lotnicze Air India były ostrzegane przez indyjski urząd ds. nadzoru lotnictwa, że mogą zostać poddane sank...
Wspiera edukację, lokalne społeczności oraz pracowników w ich trudnych życiowych momentach. Od 35 lat duński holding VKR – właściciel marek VELUX oraz spółek siostrzanych konsekwentnie pokazuje, że kapitał społeczny jest tak samo ważny jak kapitał finansowy.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas