Reklama

Bosak: Duda powtarza postulaty Konfederacji. Wzywam go do debaty

Prezydent Andrzej Duda powtarza postulaty Konfederacji - ocenił kandydat na prezydenta Krzysztof Bosak, odnosząc się do "Karty rodziny" podpisanej ostatnio przez głowę państwa i "Karty polskiej rodziny", ogłoszonej przez Konfederację wiosną zeszłego roku. Bosak wezwał Dudę do debaty o sytuacji w polskiej rodzinie.

Aktualizacja: 12.06.2020 06:27 Publikacja: 11.06.2020 22:20

Bosak: Duda powtarza postulaty Konfederacji. Wzywam go do debaty

Foto: Fotorzepa, Jakub Czermiński

zew

Prezydent Andrzej Duda podpisał "Kartę rodziny". Ma to być gwarancja wsparcia finansowego dla rodzin i obrona instytucji małżeństwa.

Do tematu odniósł się w Tarnowie kandydat Konfederacji w wyborach prezydenckich poseł Krzysztof Bosak. Ocenił, że prezydent "powtarza gest sformułowany wcześniej przez konserwatywne organizacje pozarządowe i przez Konfederację, która 19 marca 2019 r. podczas kampanii wyborczej do europarlamentu publicznie sformułowała dokument 'Karta polskiej rodziny', którego główne założenia były bardzo podobne".

Pozostało jeszcze 83% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Materiał Promocyjny
Ubezpieczenie domu szyte na miarę – co warto do niego dodać?
Wydarzenia
Zrobiłem to dla żołnierzy
Wydarzenia
RZECZo...: powiedzieli nam
Materiał Promocyjny
Garden Point – Twój klucz do wymarzonego ogrodu
Materiał Promocyjny
Bieszczady to region, który wciąż zachowuje aurę dzikości i tajemniczości
Wydarzenia
Czy Unia Europejska jest gotowa na prezydenturę Trumpa?
Materiał Promocyjny
Jak sfinansować rozwój w branży rolno-spożywczej?
Reklama
Reklama