Reklama

Wałęsa opowiada o spotkaniu z kpt. Graczykiem

Były prezydent Lech Wałęsa opowiedział Wirtualnej Polsce o okolicznościach, w jakich kapitan Edward Graczyk zdobył jego zaufanie.

Aktualizacja: 29.02.2016 11:18 Publikacja: 29.02.2016 10:21

Były prezydent Lech Wałęsa

Były prezydent Lech Wałęsa

Foto: PAP / Adam Warżawa

Były prezydent opowiedział w rozmowie z wp.pl o tym, jak został ostrzeżony przez tajemniczego mężczyznę o aresztowaniu.

- Ktoś wysiadł (z autobusu - red.), idzie za mną dość blisko i mówi: "Nie odwracaj się. Słuchaj, dziś będziesz aresztowany. Jeśli masz gdzie, to schowaj się. Przeczekaj ten okres" - relacjonował Wałęsa. Dodał, że później w czasie przesłuchania słyszał ten sam głos, który wcześniej go ostrzegł. - Myślę, mam tu przyjaciela - mówił.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Polityka
Andrij Parubij: Nie wierzę w umowy z Władimirem Putinem
Materiał Promocyjny
Ubezpieczenie domu szyte na miarę – co warto do niego dodać?
Wydarzenia
Zrobiłem to dla żołnierzy
Wydarzenia
RZECZo...: powiedzieli nam
Materiał Promocyjny
Garden Point – Twój klucz do wymarzonego ogrodu
Reklama
Reklama