Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 30.08.2017 08:30 Publikacja: 30.08.2017 08:30
Foto: Fotorzepa, Piotr Guzik
Wśród pytanych przez sondażownię 1099 Polaków 67 procent z nich stwierdziło, że nie chce, aby pomnik byłego prezydenta stanął na Krakowski Przedmieściu. 15 procent z kolei jest zwolennikami takiego pomysłu.
SE zapytał o przyczyny takiego wyniku politologa, prof. Rafała Chwedoruka. Zdaniem naukowca PiS, zamiast najpierw umacniać mit Lecha Kaczyńskiego, a dopiero potem dążyć do postawienia mu pomnika, robi dokładnie odwrotnie, zniechęcając rodaków - zmęczonych już wykorzystywaniem katastrofy przez polityków - do tego pomysłu.
O czym dzisiaj rozmawialiśmy? Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych fragmentów programu #RZECZo...
Wyobraź sobie ogród, który nie tylko wygląda pięknie, ale też staje się Twoją prywatną oazą spokoju. Miejsce, w...
Prezydentura Trumpa w czasie wojny w Ukrainie to dla Unii Europejskiej równanie z dwoma niewiadomymi. Pierwszy k...
Komentuje Tomasz Krzyżak z działu krajowego „Rzeczpospolitej”.
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
Serwis GoWork.pl to coś więcej niż tylko portal z ofertami pracy. Strona oferuje bowiem dużo szerszy zakres funk...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas