Mec. Aleksandra Krawczyk jest adwokatem i doradcą restrukturyzacyjnym z szerokim doświadczeniem zawodowym, zdobytym również na zagranicznych stażach. Z Kancelarią Prawną SDZLEGAL SCHINDHELM współpracuje od 7 lat, zajmując się prawem upadłościowym i restrukturyzacyjnym, prowadzeniem sporów sądowych i zagadnieniami związanymi z sukcesją przedsiębiorstw. Na Uniwersytecie Ruprechta-Karola w Heidelbergu ukończyła program Legum Magister in Unternehmensrestrukturierung (LL.M. corp. restruc.).

Mec. Kinga Słomka jest radcą prawnym w Dziale Prawa Umów Handlowych oraz Dziale Prawa Nieruchomości w Kancelarii SDZLEGAL SCHINDHELM, z którą współpracuje od listopada 2014 r. Doradza podmiotom polskim i zagranicznym w obszarze prawa cywilnego oraz prawa administracyjnego, szczególnie w zakresie prawa budowlanego i gospodarki przestrzennej. Jest absolwentką podyplomowych studiów pomocy publicznej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i doradza klientom w zakresie szeroko pojętej pomocy państwa.

Mec. Dominika Szachniewicz jest radcą prawnym z 12-letnim doświadczeniem w zakresie doradztwa w obszarze prawa procesowego i prawa pracy. Od 2012 r. współpracuje z Kancelarią Prawną SDZLEGAL SCHINDHELM, gdzie jest członkiem Działu Prawa Pracy, zajmując się indywidualnym i zbiorowym prawem pracy. Z sukcesami reprezentuje pracodawców oraz pracowników przed sądami prawa pracy i organami kontroli. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń z prawa pracy dla przedsiębiorców z różnych branż.

Mec. Witold Sławiński jest adwokatem specjalizującym się w prawie budowlanym, prawie zamówień publicznych oraz sporach sądowych. Ukończył podyplomowe studia LL.M. z zakresu prawa międzynarodowego i porównawczego w Chicago-Kent College of Law, Illinois Institute of Technology. Jest również współzałożycielem ASEMEA – Europejskiego Stowarzyszenia Rozwoju Relacji i Współpracy Gospodarczej z Krajami Azji, Bliskiego Wschodu i Afryki. Z Kancelarią Prawną SDZLEGAL SCHINDHELM związany od lutego 2020 r., gdzie zajmuje się obsługą prawną procesów inwestycyjnych i kontraktów budowlanych, jak również doradza w zakresie prowadzenia negocjacji biznesowych oraz zawierania i opiniowania umów handlowych.

Nominacja nowych partnerów w SDZLEGAL SCHINDHELM to wynik ciągłego rozwoju Kancelarii, podejmowania nowych wyzwań i poszerzania zakresów działalności. Jest to odpowiedzią na rosnące oczekiwania Klientów, którzy coraz częściej potrzebują kompleksowej obsługi prawnej w coraz bardziej szczegółowych i zindywidualizowanych dziedzinach. Jak podkreśla mec. Konrad Schampera, Partner Zarządzający w SDZLEGAL SCHINDHELM: „Stawiamy na wysoce wykwalifikowanych prawników. Potencjał członków zespołu, w szczególności partnerów, jest siłą Kancelarii".