Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 05.11.2020 11:55 Publikacja: 05.11.2020 10:52
Foto: Bloomberg
W porównaniu z II kwartałem straty zostały zmniejszone dużymi oszczędnościami w kosztach i zwiększoną liczbą lotów w lipcu i sierpniu. Dział cargo przyczynił się do tego osiągając kwartalny zysk 169 mln euro. Wykorzystanie floty wyniosło zaledwie 22 proc. poziomu sprzed roku, przewozy pasażerów zmalały o 20 proc. do 8,7 mln przyczyniając się do zużywania średnio 200 mln euro miesięcznie na koszty operacyjne. Lufthansa spodziewa się jeszcze mniej pasażerów w sezonie zimowym, więc te koszty będą większe w IV kwartale, ale nie powinny przekroczyć 350 mln euro. Dodatnie przepływy gotówki mają pojawić się w przyszłym roku
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
– PKP Intercity podjęło decyzję, która otwiera zupełnie nowy rozdział w historii polskiej kolei dalekobieżnej. D...
Zamknięcie przez Polskę granicy z Białorusią utrudnia chiński eksport. Jechało tędy 90 proc. transportów kolejow...
W dwa tygodnie po podpisaniu umowy LOT-u z Airbusem o dostawach 40 samolotów A220 firmy zaczęły rozmawiać o konk...
Spółka koncentruje się obecnie na zahamowaniu dalszego spadku udziałów w rynku kolejowych przewozów towarowych,...
Zmiany zwyczajów Polaków, rosnąca siatka oraz zmiany we flocie powodują, że LOT rośnie szybciej niż konkurencja....
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas