Reklama
Rozwiń

Wkrótce nigdzie nie polecimy bez testu na COVID-19

Ryanair reklamuje swoją letnią ofertę zachętą do szczepień przeciwko COVID-19. Jak na razie jednak kolejne kraje wprowadzają obowiązek posiadania negatywnego wyniku testu na COVID-19 zrobionego nie wcześniej niż 72 godziny przed wylotem.

Aktualizacja: 27.12.2020 14:52 Publikacja: 27.12.2020 14:43

Wkrótce nigdzie nie polecimy bez testu na COVID-19

Foto: AdobeStock

Ten obowiązek, jako wsparcie popytu na lotnicze podróże w pełni popiera Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych (IATA). Organizacja ta uznała, że testy z powodzeniem mogą zastąpić kwarantanny, które zniechęcają teraz do podróży.

Od 29 grudnia wejście na pokład holenderskich linii KLM będzie możliwe jedynie z negatywnym wynikiem testu wymazowego PCR na COVID-19, jedynego dostępnego obecnie na rynku dającego wysokie prawdopodobieństwo prawidłowego wyniku.

Pozostało jeszcze 84% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Transport
United Airlines znów będzie latać do Izraela. Europejskie linie jeszcze czekają
Materiał Promocyjny
25 lat działań na rzecz zrównoważonego rozwoju
Transport
Ukraina wjedzie do Polski na europejskich torach
Transport
Armagedon na lotniskach Rosji. Lecą głowy na Kremlu
Transport
Będzie z czego budować CPK. PPL mają rekordowe zyski
Transport
Embraer nie poddał się w Europie po porażce w Locie. Wielkie zamówienie od SAS