Tylko 79 zł za pół roku czytania.
Co zyskasz kupując subskrypcję? - możliwość zakupu tysięcy ebooków i audiobooków w super cenach (-40% i więcej!)
- dostęp do treści RP.PL oraz magazynu PLUS MINUS.
Aktualizacja: 19.05.2020 10:58 Publikacja: 19.05.2020 10:42
Foto: Materiały prasowe
Tyle że Finowie w odrodzeniu biznesu postawili na porty brytyjskie i 23 kierunki z Europy kontynentalnej. W Warszawie maszyny Finnaira zobaczymy dopiero w sierpniu. Do końca czerwca skandynawski przewoźnik będzie operował w ramach 5 proc. siatki sprzed kryzysu wywołanego pandemią Covid-19, czyli wykonując ok. 20 rejsów dziennie. Od lipca ruszy z 30 proc. siatki.
Czytaj także: LOT wznowi rejsy po Polsce 1 czerwca
Władze ChRL nakazały państwowym przedsiębiorstwom wstrzymanie nowych transakcji z firmami powiązanymi z hongkońs...
Polityka klimatyczna i rynek energii w Polsce: podstawy prawne, energetyka społeczna. Praktyczny proces powołania i rejestracji spółdzielni energetycznych oraz podpisania umowy z OSD
Strajk generalny w Belgii 31 marca spowoduje zamknięcie lotnisk w Brukseli i Charleroi. A jeszcze wcześniej prot...
Rada Nadzorcza Polskich Portów Lotniczych powołała Łukasza Chaberskiego na stanowisko prezesa. Funkcję tę obejmi...
Chińskie firmy samochodowe opanowały rosyjski rynek, zajęły miejsce zwolnione przez firmy z Europy, Japonii, Kor...
Przesłanki i czynniki efektywnego wdrażania projektów OZE przez JST uwzględniające kwestie ekonomiczne, środowiskowe i społeczne.
W 10 lat po katastrofie samolotu Germanwings z powodu samobójstwa drugiego pilota w europejskim lotnictwie doszł...
W salonach dealerskich sieci Suzuki w całej Polsce ruszyły pokazy premierowych motocykli Suzuki DR-Z4S i DR-Z4SM. Nowe maszyny będzie można zobaczyć w miastach praktycznie w całej Polsce.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas