Reklama
Rozwiń
Reklama

Japońska linia lotnicza testuje nowe drzwi do toalet. Otworzysz je łokciem

Japoński przewoźnik ANA szykuje innowacyjne udogodnienia dla pasażerów w związku z pandemią koronawirusa. Jednymi z nich mają być specjalne drzwi do toalet, które otworzymy bez użycia dłoni.

Aktualizacja: 24.08.2020 14:05 Publikacja: 24.08.2020 12:36

Japońska linia lotnicza testuje nowe drzwi do toalet. Otworzysz je łokciem

Foto: All Nippon Airways Co., Ltd. / Jamco

ala

Linie lotnicze All Nippon Airways (ANA) z siedzibą w Tokio testują nowe rozwiązanie, które ma zagwarantować pasażerom większą higienę i komfort w trakcie podróży. Jak stwierdziły, jednym z największych roznosicieli zarazków na pokładzie samolotów są… klamki do drzwi w toaletach, które musimy dotknąć dłonią. Przewoźnik znalazł na to sposób i zamierza wprowadzić wyjątkowe drzwi, które będzie można otworzyć wygodnie łokciem bądź przedramieniem.

Dodatkowe -10% na BLACK WEEK

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Week - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Transport
Airbus ogłasza dużą akcję przywoławczą samolotów. Tysiące lotów mogą być odwołane
Materiał Promocyjny
Startupy poszukiwane — dołącz do Platform startowych w Polsce Wschodniej i zyskaj nowe możliwości!
Transport
Ważna zmiana w PKP Intercity. Bilet na pociąg kupimy ze znacznie większym wyprzedzeniem
Transport
Lotnisko Chopina a CPK. Czy nowa inwestycja również szybko się „zapcha”?
Transport
Kreml chce mieć swój CPK. W Afryce
Transport
LOT „nabiera masy”. Zagęszcza siatkę, wchodzi w konsolidację
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama