Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 17.12.2020 09:45 Publikacja: 17.12.2020 08:33
Donald Trump
Foto: AFP
Donald Trump miał powiedzieć niektórym ze swoich doradców, że nie opuści Białego Domu, gdy Joe Biden złoży przysięgę 20 stycznia - informuje CNN.
Po tej deklaracji część otoczenia prezydenta wpadła w panikę, ale uważają jednocześnie, że Trump nie zrealizuje swojego pomysłu.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Ukraińskie drony po raz trzeci uderzyły w stację rurociągu „Drużba” w Rosji, co doprowadziło do wstrzymania jego...
Gośćmi ósmego odcinka podcastu „Rzecz o geopolityce” Mateusza Grzeszczuka byli dr Mateusz Piotrowski z Polskiego...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Kim Dzong Un odznaczył żołnierzy, którzy...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Wiceprezydent USA J.D. Vance sygnalizuje...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Biały Dom poinformował, że Donald Trump...
Kiedyś dotacje, teraz raczej kredyty na preferencyjnych warunkach. Podejście Brukseli do finansowania rozwoju przedsiębiorstw z branży rolno-spożywczej ewoluuje, ale niezmienne jest to, że wciąż firmy mogą liczyć na wsparcie. Co więcej, już nie tylko ze środków unijnych, ale także krajowych.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas