W ciągu miesiąca Sanders poprawił swój wynik o 8 punktów procentowych, a Joe Biden stracił 8 punktów procentowych.

W sondażu zyskuje też Michael Bloomberg, który od stycznia zyskał sześć punktów procentowych i obecnie popiera go 16 proc. ankietowanych.

Pete Buttigieg cieszy się poparciem 12 proc. ankietowanych (wzrost o 5 punktów procentowych), a Elizabeth Warren - poparciem 10 proc. (w dół o 4 punkty procentowe). Amy Klobuchar ma 5 proc. poparcia (więcej o 2 punkty procentowe).

Jednocześnie 65 proc. wyborców mogących wziąć udział w prawyborach uważa, że Bernie Sanders może pokonać Trumpa (wzrost o 5 punktów procentowych). W to, że Trumpa może pokonać Michael Bloomberg wierzy 57 proc. wyborców mogących brać udział w prawyborach, a w zwycięstwo Bidena wierzy 56 proc.

Gdy weźmie się pod uwagę głosy wszystkich wyborców (zarówno wyborców zarejestrowani jako wyborcy Partii Republikańskiej, jak i wyborcy Partii Demokratycznej i wyborcy niezależni) z Trumpem wygrałby każdy z pięciu czołowych kandydatów Partii Demokratycznej.

Najlepszy wynik w starciu z Trumpem uzyskałby Joe Biden (49 do 41 proc.). Bernie Sanders również uzyskałby 49 proc. głosów, ale przy nieco lepszym (42 proc.) wyniku Trumpa. Michael Bloomberg mógłby liczyć na 48 proc. głosów (Trump uzyskałby wówczas 40 proc.).

Wybory prezydenckie w USA odbędą się w listopadzie 2020 roku.