Reklama

Koronawirus. Zaszczepieni Amerykanie latem będą mogli odwiedzać Europę?

Przewodnicząca Komisji Europejskiej, Ursula von der Leyen oświadczyła w rozmowie z "The New York Times", że zaszczepieni na COVID-19 Amerykanie powinni mieć możliwość swobodnego podróżowania do Europy latem - informuje Reuters.

Aktualizacja: 26.04.2021 08:24 Publikacja: 26.04.2021 05:32

Koronawirus. Zaszczepieni Amerykanie latem będą mogli odwiedzać Europę?

Foto: AFP

arb

Von der Leyen zapowiedziała, że 27 państw UE będzie przyjmować, bezwarunkowo, wszystkich przybyszów, którzy są zaszczepieni szczepionkami dopuszczonymi do użycia w UE przez Europejską Agencję ds. Leków (EMA).

Wszystkie trzy szczepionki wykorzystywane do szczepień w USA - Pfizer/BioNTech, Moderna oraz Johnson&Johnson - zostały zatwierdzone przez EMA.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1310
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1309
Świat
„Rzecz w tym”: Dlaczego Donald Trump atakuje Rosję, a Karol Nawrocki w ONZ broni liberalnego świata?
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1308
Świat
Prof. Andrzej Zybała: Trump nie ma predyspozycji do zarządzania światem
Reklama
Reklama