Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 12.03.2020 08:23 Publikacja: 12.03.2020 08:04
Foto: AFP
Pekin ogłosił, że w mieście odnotowano sześć nowych przypadków zachorowań. Pięć z nich dotyczyło osób przybywających z Włoch, a jeden ze Stanów Zjednoczonych.
Wprowadzona 14-dniowa kwarantanna jest jednym z kilku ograniczeń dotyczących podróżowania wprowadzonych w całym regionie. Włądze chcą zapobiec gwałtownemu wzrostowi liczby zakażeń o charakterze transgranicznym.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Poniedziałek będzie dniem spotkania Dona...
Anonimowy urzędnik europejski poinformował w rozmowie z CNN, że część rozmów Donalda Trumpa z sojusznikami z Eur...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy z 13 na 14 sierpnia ukraińskie dr...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W najbliższy weekend, w Kijowie, premier...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Wiceszef MSZ Rosji Siergiej Riabkow wyra...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas