Reklama
Rozwiń
Reklama

Szczyt epidemii już za Belgią?

W niedzielę w Belgii 232 osoby, u których wykryto zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2, zostały hospitalizowane - to najniższa liczba osób, które w ciągu doby trafiły do szpitali w związku z chorobą COVID-19 od 19 marca.

Aktualizacja: 20.04.2020 14:43 Publikacja: 20.04.2020 13:19

Szczyt epidemii już za Belgią?

Foto: AFP

arb

Belgia jest krajem z jednym z najwyższych stosunków zgonów na COVID-19 do wykrytych zakażeń wirusem - jak dotąd w Belgii wykryto  39983 zakażenia i 5828 zgonów w wyniku COVID-19.

- Jest kilka wskaźników zmierzających we właściwym kierunku (...). To oznacza powiększanie się strefy bezpieczeństwa wokół nas, więc teraz musimy zacząć myśleć o tym jak ją zorganizować - stwierdził Emmanuel Andre rzecznik rady powołanej w związku z epidemią koronawirusa w Belgii.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1351
Materiał Promocyjny
Aneta Grzegorzewska, Gedeon Richter: Leki generyczne też mogą być innowacyjne
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1352
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1350
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1349
Materiał Promocyjny
Osiedle Zdrój – zielona inwestycja w sercu Milanówka i… Polski
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1347
Reklama
Reklama