Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 05.06.2020 15:45 Publikacja: 05.06.2020 15:32
Foto: AFP
Paryska policja ogłosiła, że decyzję o zakazie organizacji protestu wydano w związku z obawami dotyczącymi możliwych zamieszek oraz zagrożeniem stworzenia się dużych skupisk ludzi, co byłoby złamanie przepisów wprowadzonych podczas epidemii koronawirusa.
W środę w stolicy Francji doszło do starć między protestującymi a funkcjonariuszami policji. Mimo zakazu, tysiące osób pojawiło się się w Paryżu, aby upamiętnić Adama Traore, 24-letniego czarnoskórego mężczyznę, który zginął w 2016 roku z rąk policjantów.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Gośćmi piętnastego odcinka podcastu „Rzecz o geopolityce” Mateusza Grzeszczuka byli Wojciech Górecki z Ośrodka S...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W wyniku nocnego ataku Rosji na Ukrainę...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy Ukraińcy przeprowadzili zmasowany...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Bank Narodowy Ukrainy informuje o wrześn...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas