Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 11.06.2020 07:55 Publikacja: 11.06.2020 07:43
Foto: AdobeStock
"Informujemy, że jeden z pracowników redakcji Echa Dnia w Kielcach w badaniu na obecność wirusa COVID-19, w dniu 9 czerwca 2020 roku w godzinach popołudniowych uzyskał pozytywny wynik testu. Pracownik jest odizolowany, zostały wobec niego zastosowane obowiązujące przepisy Sanepidu. Wszystkie osoby z redakcji, które miały z nim kontakt w ostatnich dniach jak również budynek redakcji są objęte procedurami Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Ściśle współpracujemy z Sanepidem i stosujemy się do przekazywanych zaleceń" – podaje komunikat cytowany przez Onet.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Gośćmi szóstego odcinka podcastu „Rzecz o geopolityce” Mateusza Grzeszczuka byli Kacper Kita z portalu Nowy Ład...
Prezydent USA Donald Trump rozmawiał w czwartek telefonicznie z Władimirem Putinem, a prawdopodobnie w piątek pl...
Donald Trump obiecywał wywrócić stolik, a tymczasem – jak mówi Jędrzej Bielecki – „pokazał, że jest przyjacielem...
Sekretarz obrony USA Pete Hegseth wstrzymał wysyłkę rakiet i amunicji na Ukrainę z powodu obaw o poziom amerykań...
Dzień wcześniej Ukraina potwierdziła pogłębienie współpracy wojskowej z Niemcami – szef niemieckiego MSZ Johann...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas