Reklama
Rozwiń
Reklama

Indie: Szef MSW zakażony. Premier podda się testowi?

Szef MSW Indii, Amit Shah, poinformował na Twitterze, że test na obecność koronawirusa przeprowadzony u niego po pojawieniu się objawów charakterystycznych dla COVID-19, dał wynik pozytywny.

Aktualizacja: 04.08.2020 08:00 Publikacja: 04.08.2020 06:49

Indie: Szef MSW zakażony. Premier podda się testowi?

Foto: AFP

arb

"Przeprowadzono u mnie test, który okazał się pozytywny" - poinformował 55-letni minister. Shah dodał, że osoby, które w ostatnich dniach miały z nim kontakt, zostały poddane izolacji i przejdą testy na obecność koronawirusa. Nie wiadomo czy dotyczy to premiera Indii, Narendry Modiego, z którym Shah widział się w środę, w czasie posiedzenia indyjskiego gabinetu w rezydencji szefa rządu w New Delhi.

Premier Modi jak dotąd nie wypowiedział się publicznie na temat tego czy w związku z zakażeniem Shaha poddał lub podda się testowi na obecność koronawirusa.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1354
Materiał Promocyjny
Czy polskie banki zbudują wspólne AI? Eksperci widzą potencjał, ale też bariery
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1353
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1352
Świat
„Patrzmy na czyny, a nie tylko na słowa”. Paweł Kowal o Trumpie, Polsce i ryzyku wojny kognitywnej
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1351
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama