Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 09.02.2021 12:03 Publikacja: 09.02.2021 09:29
Foto: AFP
– Ostatnia dostawa Moderny, która miała dojechać do Polski 8 lutego, dojedzie 11 lutego - poinformował w rozmowie z TVP szef KPRM Michał Dworczyk.
- Będzie niestety mniejsza o około 20 tysięcy szczepionek. To znaczy będzie liczyła nie około 100 tysięcy, a około 80 tysięcy dawek szczepionki firmy Moderna i powiedziałem, że bardzo nam jest przykro, mówię tutaj o rządzie, o zespole, który realizuje Narodowy Program Szczepień, że te dostawy, zmiany w czasie dostaw, wielkości dostaw, przekładają się na pracę punktów szczepień czy na terminy wizyt seniorów, którzy w tej chwili się właśnie szczepią - dodał.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Prezydent Wołodymyr Zełenski ogłosił decyzję o utworzeniu na Ukrainie nowych wojsk szturmowych, które mają wzmoc...
Rosyjskie myśliwce MiG-31 naruszyły przestrzeń powietrzną Estonii, co zostało uznane przez Zachód za niebezpiecz...
Gośćmi dwunastego odcinka podcastu „Rzecz o geopolityce” Mateusza Grzeszczuka byli dr Jędrzej Czerep, analityk P...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Donald Trump ponownie sugeruje, że pojaw...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy z 17 na 18 września celem rosyjsk...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas