Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 06.04.2021 13:21 Publikacja: 06.04.2021 13:09
Foto: Fotorzepa, Marian Zubrzycki
Jak poinformowała Jeong Yoo-jin obecnie władze analizują "wszelkie możliwe środki" jakie można podjąć, by Korea Południowa miała odpowiednią liczbę szczepionek na COVID-19.
Obawy o to, że Korea Południowa może mieć zbyt mało szczepionek na COVID-19 pojawiły się po tym jak USA, kraje UE i Indie zaczęły podejmować kroki zmierzające do wzmocnienia kontroli nad eksportem produkowanych na ich terenie szczepionek, tak aby zapewnić odpowiednią liczbę szczepionek na COVID-19 na swoje potrzeby.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W Odessie, w wyniku uderzenia drona, zaw...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Wołodymyr Zełenski podsumował swój udzia...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy z 16 na 17 czerwca doszło do duże...
Polski bank z wyróżnieniem w kategorii Metaverse. Międzynarodowe jury doceniło innowacyjną kampanię Pekao dla młodych klientów.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Wołodymyr Zełenski mówi, że wojna mogłab...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas