Reklama
Rozwiń
Reklama

Barcelona: Poszukiwany siedmiolatek nie żyje

Siedmioletni Julian Cadman był poszukiwany po czwartkowym zamachu w Barcelonie. Rodzina dziecka poinformowała, że chłopiec nie żyje.

Aktualizacja: 20.08.2017 16:53 Publikacja: 20.08.2017 16:14

Barcelona: Poszukiwany siedmiolatek nie żyje

Foto: materiały prasowe

Brytyjska premier Theresa May poinformowała, że wśród osób poszukiwanych po zamachu w Barcelonie, jest 7-letni Julian Cadman. 

Informację potwierdził minister spraw zagranicznych Australii Julie Bishop. W czasie zamachu siedmiolatek spacerował deptakiem Las Ramblas ze swoją matką. Kobieta ucierpiała w ataku zamachowca.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1355
Materiał Promocyjny
Czy polskie banki zbudują wspólne AI? Eksperci widzą potencjał, ale też bariery
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1354
Świat
Koniec imperialnej Rosji. Francja przejrzała na oczy
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1353
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1352
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama