Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 22.05.2018 07:08 Publikacja: 21.05.2018 19:41
Organizatorzy Parady Równości zaproponowali współpracę 50 firmom
Foto: Fotorzepa, Piotr Guzik
Nazwisko najpiękniejszego geja Starego Kontynentu poznamy 11 sierpnia. I poznamy je w Poznaniu. Wybory Mr Gay Europe po raz pierwszy odbędą się w Polsce. Jednak impreza będzie wyjątkowa również z powodu listy partnerów i sponsorów. Jak ustaliła „Rzeczpospolita", będzie wśród nich Coca-Cola.
– Głównym sponsorem będzie sieć klubów HAH, która ma cztery kluby i planuje otworzyć kolejne. Jednak nie ukrywam, że do grona partnerów dołączyła też Coca-Cola – potwierdza organizator imprezy Paweł Zabilski.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Lot polskiego astronauty został nagrany w studiu filmowym, o czym mają świadczyć nieudolnie zamazane ślady mocow...
Zmiana kolejności zwrotek „Mazurka Dąbrowskiego”, pomalowanie nóg orła na złoto i ustalenie karmazynu jako oficj...
Mówienie o takich ludziach, jak Jan Karski, a mógłbym wymienić całą grupę innych, jest dziś ogromnie potrzebne....
Stowarzyszenie Polsko–Izraelskiej Współpracy Kulturalnej zwróciło się do władz Polski, żądając publicznego potęp...
Biuro Marketingu Miasta ogłosiło konkurs na realizację filmu promocyjnego „Chopin we współczesnej Warszawie”. Je...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas