Reklama

Brigitte Bardot napisała list do Aleksandra Łukaszenki

Słynna francuska aktorka Brigitte Bardot apeluje do białoruskiego prezydenta, by powstrzymał odstrzał bezpańskich zwierząt.

Aktualizacja: 29.11.2018 11:36 Publikacja: 29.11.2018 09:37

Brigitte Bardot

Brigitte Bardot

Foto: youtube

W opublikowanym na stronie Fondation Brigitte Bardot liście do Aleksandra Łukaszenki francuska aktorka alarmuje, że bezpańskie zwierzęta na ulicach białoruskich miast znajdują się w tragicznej sytuacji. - Giną męczeńską śmiercią - pisze Bardot. 84-letnia aktorka twierdzi, że zwierzęta na Białorusi padają ofiarami przynęt z trucizną oraz są odstrzeliwane nawet w obecności dzieci. Bardot pisze, że odpowiednie "nieludzki rozkazy" wydają urzędnicy państwowi oraz odpowiednie służby.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Społeczeństwo
Władze Nepalu chciały wyłączyć Facebooka. 19 osób nie żyje. Premier rezygnuje
Społeczeństwo
Prezes pod mostem i bez głowy. Niekończąca się seria dziwnych zgonów w Rosji
Społeczeństwo
„Ze ściśniętym sercem myślę o ostatnich chwilach Polaków, mieszkańców wsi Puźniki”. List Karola Nawrockiego odczytany podczas pogrzebu
Społeczeństwo
Odwołano koncert Maksa Korża w Ałmatach. Białoruski raper: Mocno poruszyliśmy Warszawę
Społeczeństwo
Floryda skończy z obowiązkiem szczepień? „Kim jestem, by mówić co robić ze swoim ciałem”
Reklama
Reklama