Aktualizacja: 08.03.2019 18:12 Publikacja: 08.03.2019 18:00
Mastif tybetański również znalazł się na liście niebezpiecznych ras psów
Foto: adobe stock
Rosyjskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przygotowało listę ras psów, które potencjalnie mogłyby stanowić zagrożenie dla ludzi - informuje agencja TASS, powołując się przy tym na projekt rozporządzenia resortu, opublikowany na federalnym portalu ustawowych aktów prawnych.
Lista obejmuje takie rasy, jak owczarek kaukaski, owczarek niemiecki, mastif tybetański i shar pei.
W najnowszym sondażu Reuters/Ipsos niezadowolenie z prezydentury Donalda Trumpa wyraża 53 proc. badanych.
W ciągu najazdu na Ukrainę wzrosło zadowolenie Rosjan z życia i sięgnęło maksimum w ostatniej dekadzie.
Bezprecedensowa przerwa dostaw elektryczności w Hiszpanii, czyli wielogodzinny blackout, może zszargać wizerunek...
O 21 punktów procentowych zmniejszył się od 2023 roku odsetek Finów, którzy uważają, że gwarancje bezpieczeństwa...
Warunków przyspieszenia transformacji technologicznej nad Wisłą jest wiele. Potrzebne są inwestycje w pracowników, w tym ich szkolenia, ale też dbałość o zdrowie. Nieodzowne są też ułatwienia natury prawnej i jak zawsze – finansowanie.
Współtworząca nowozelandzką koalicję rządzącą partia Najpierw Nowa Zelandia złożyła w parlamencie projekt ustawy...
My jesteśmy gotowi na wszystkie scenariusze. Wprowadziliśmy wiele nowych modeli samochodów osobowych, w tym SUV-y, crossovery i auta sportowe. Mamy też pojazdy użytkowe dla wszystkich rodzajów działalności – mówi Attila Szabó, prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas