Reklama

Łatwiej niesłyszącym w Muzeum Powstania

Historię Powstania Warszawskiego osobom niedosłyszącym w języku migowym przedstawi wirtualny przewodnik.

Publikacja: 14.12.2015 18:06

Dzięki kodom QR z kodami QR niedosłyszący uzyskają dostęp do fragmentu filmu nagranego w języku migo

Dzięki kodom QR z kodami QR niedosłyszący uzyskają dostęp do fragmentu filmu nagranego w języku migowym

Foto: Zbiory Muzeum Powstania Warszawskiego

To on oprowadzi takich gości po Muzeum Powstania Warszawskiego, dzięki temu uzyskają  możliwość pełniejszego korzystania z muzealnych zbiorów.

W placówce rozmieszczone zostały tabliczki z kodami QR, dzięki którym zwiedzający uzyska dostęp do fragmentu filmu nagranego w języku migowym, który przedstawi wybraną część ekspozycji.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Społeczeństwo
Krzysztof Ruchniewicz: Nie domagam się zwrotu dóbr kultury Niemcom
Społeczeństwo
Młodzi bez łatwiejszego dostępu do psychologa. Andrzej Duda bał się podpaść rodzicom
Społeczeństwo
Śledztwo w sprawie imprezy w Janowie Podlaskim. „Nie doszło do nadużycia”
Społeczeństwo
Zakopane chce nowego podatku od turystów. Projekt trafił do Sejmu
Reklama
Reklama