Reklama

Szwajcarski Urząd ds. Lotnictwa Cywilnego apeluje o to, by nie łapać pokemonów w czasie lotu

Szwajcarski Urząd ds. Lotnictwa Cywilnego zaapelował do użytkowników bijącej rekordy popularności aplikacji Pokemon GO o to, by nie korzystali z aplikacji w czasie lotu samolotem ani helikopterem.

Aktualizacja: 25.07.2016 06:45 Publikacja: 25.07.2016 06:27

Szwajcarski Urząd ds. Lotnictwa Cywilnego apeluje o to, by nie łapać pokemonów w czasie lotu

Foto: AFP

To reakcja na doniesienia, iż w ostatnim czasie wielu graczy decydowało się na łapanie pokemonów z pokładów helikopterów.

Urząd ds. Lotnictwa Cywilnego zabrał głos w tej sprawie, po tym jak informację o "łapaniu pokemonów z powietrza" na facebookowym profilu urzędu zamieścił jeden z użytkowników, zwracając uwagę, że takie zachowanie powinno być zakazane, ponieważ rozprasza pilota.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Społeczeństwo
„Nieukarane zło się rozrasta”. Ukraińska noblistka, Ołeksandra Matwijczuk, o podejściu Zachodu do wojen
Społeczeństwo
Greta Thunberg twierdzi, że była torturowana w izraelskim więzieniu
Społeczeństwo
Trwa akcja ratunkowa pod Mount Everest. Utknęły tam setki turystów
Społeczeństwo
Pomnik Jana Pawła II w Rzymie zdewastowany. „Atak na symbol pokoju i pojednania”
Społeczeństwo
Książę William zapowiada zmiany w monarchii. „Czasem trzeba spojrzeć na tradycję i zadać pytanie, czy to wciąż ma sens”
Reklama
Reklama