Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 22.12.2016 12:41 Publikacja: 22.12.2016 11:20
Pudło z buteleczkami "Bojarysznika"
Foto: www.youtube.com
Wszyscy pili produkty kosmetyczne zawierające alkohol, głównie płyn do mycia o nazwie „Bojarysznik".
Połowa ofiar w Irkucku zmarła z powodu zatrucia alkoholem metylowym. Jednak lekarze wykryli jednak, że druga połowa zatruła się nieznaną trucizną, której do tej pory nie udało się zidentyfikować. Jedna osoba zaś zmarła w karetce pogotowia, nie dojechawszy nawet do szpitala po wypiciu wódki kupionej w sklepie.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Władze Holandii chcą zakazu pirotechniki w Nowy Rok – jak zdecydowała wyższa izba parlamentu tego kraju, nadchod...
Tylko 6 tygodni w Niemczech, 9 tygodni w Czechach, ale nawet 14 tygodni we Włoszech – tak długo odpoczywają uczn...
W sobotę w stolicy Węgier, Budapeszcie, odbył się 30. doroczny marsz Budapest Pride, który w tym roku miał wyjąt...
Europejczycy powinni zgromadzić zapasy, które pozwolą im na przetrwanie pierwszych 72 godzin ewentualnego kryzys...
W Wielkiej Brytanii wśród osób poniżej 18. roku życia wzrasta świadomość istnienia woreczków nikotynowych – poka...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas