Reklama

Szwecja: Film pornograficzny w szkolnym autobusie?

Szwedzka policja zdecydowała, że nie postawi zarzutów kierowcy oskarżonemu o puszczenie dzieciom w szkolnym autobusie filmu pornograficznego. Film okazał się "zwykłą komedią romantyczną".

Aktualizacja: 01.11.2017 20:15 Publikacja: 01.11.2017 19:53

Szwecja: Film pornograficzny w szkolnym autobusie?

Foto: adobe stock

qm

Lokalna prasa opisywała, że dzieci - z których najmłodsze miało dziesięć lat - podróżujące z domu do szkoły w regionie Västerbotten w północnej Szwecji, były "przerażone" po obejrzeniu filmu i "czuły się naprawdę źle".

Ale rzekomo kłopotliwy film w rzeczywistości okazał się "zwykłą komedią romantyczną", jak mówił Joakim Oja z lokalnej policji w regionalnej gazecie "Folkbladet". - Kierowca nie popełnił żadnego przestępstwa, w związku z tym odpuszczamy zarzuty - powiedział.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Społeczeństwo
Władze Nepalu chciały wyłączyć media społecznościowe. 19 osób nie żyje
Społeczeństwo
„Ze ściśniętym sercem myślę o ostatnich chwilach Polaków, mieszkańców wsi Puźniki”. List Karola Nawrockiego odczytany podczas pogrzebu
Społeczeństwo
Odwołano koncert Maksa Korża w Ałmatach. Białoruski raper: Mocno poruszyliśmy Warszawę
Społeczeństwo
Floryda skończy z obowiązkiem szczepień? „Kim jestem, by mówić co robić ze swoim ciałem”
Społeczeństwo
J.K. Rowling: Totalitaryzm. Znany filmowiec zatrzymany za wpisy na dawnym Twitterze
Reklama
Reklama