Aktualizacja: 30.04.2025 14:56 Publikacja: 10.12.2021 22:20
Palestyńskie źródło wewnątrz obozu poinformowało, że co najmniej 12 osób zostało rannych, a liczba ofiar śmiertelnych jest nieznana.
Do eksplozji miało dojść w magazynie broni Hamasu w obozie Burj al-Shemali. Libański siły bezpieczeństwa mają przeprowadzić dochodzenie w tej sprawie.
W najnowszym sondażu Reuters/Ipsos niezadowolenie z prezydentury Donalda Trumpa wyraża 53 proc. badanych.
W ciągu najazdu na Ukrainę wzrosło zadowolenie Rosjan z życia i sięgnęło maksimum w ostatniej dekadzie.
Bezprecedensowa przerwa dostaw elektryczności w Hiszpanii, czyli wielogodzinny blackout, może zszargać wizerunek...
O 21 punktów procentowych zmniejszył się od 2023 roku odsetek Finów, którzy uważają, że gwarancje bezpieczeństwa...
Warunków przyspieszenia transformacji technologicznej nad Wisłą jest wiele. Potrzebne są inwestycje w pracowników, w tym ich szkolenia, ale też dbałość o zdrowie. Nieodzowne są też ułatwienia natury prawnej i jak zawsze – finansowanie.
Współtworząca nowozelandzką koalicję rządzącą partia Najpierw Nowa Zelandia złożyła w parlamencie projekt ustawy...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas