Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 12.07.2019 22:21 Publikacja: 12.07.2019 21:33
Foto: Muhammad Mahdi Karim [GFDL 1.2 (http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/fdl-1.2.html)]
Targi pracy zorganizowano w Bangalore, po tym jak w 2018 roku Sąd Najwyższy uchylił przepisy penalizujące homoseksualizm. Organizatorzy targów podkreślają, że orzeczenie SN oznacza, iż firmy mogą swobodnie zatrudniać osoby, które przez lata były marginalizowane.
Orzeczenie z 2018 roku - jak pisze Reuters - zmusza firmy w Indiach do bardziej inkluzywnej polityki zatrudnienia. Mówił o tym współzałożyciel organizatora targów pracy w Bangalore, Srini Ramaswamy.
Jednostki kalifornijskiej Gwardii Narodowej zostały skierowane w niedzielę na ulice Los Angeles, by pomóc w opan...
Administracja Donalda Trumpa poinformowała, że wysyła 2 tysięcy żołnierzy Gwardii Narodowej do Los Angeles, gdzi...
Przez ostatnie pół roku nastroje w państwie Putina radykalnie się zmieniły. Polska wciąż znajduje się w gronie n...
Od środy Francuzi odwiedzający największe strony pornograficzne zobaczą tylko gołe piersi Marianny z obrazu Eugè...
Polski bank z wyróżnieniem w kategorii Metaverse. Międzynarodowe jury doceniło innowacyjną kampanię Pekao dla młodych klientów.
Śmierć 10-letniej ofiary gwałtu w indyjskim stanie Bihar, do której miało, według mediów, dojść wskutek zwłoki w...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas