Reklama
Rozwiń
Reklama

7-letni Toby prosi, by nie zabierać pieniędzy telewizji PBS, by sfinansować mur między USA a Meksykiem

Podczas spotkania z senatorem Partii Republikańskiej Tomem Cottonem w miejskim ratuszu w Springdale (stan Arkansas), z apelem do senatora postanowił zwrócić się 7-letni Toby - odnotowuje CNN.

Aktualizacja: 23.02.2017 05:35 Publikacja: 23.02.2017 04:34

7-letni Toby prosi, by nie zabierać pieniędzy telewizji PBS, by sfinansować mur między USA a Meksykiem

Foto: Twitter

Gdy spotkanie miało się ku końcowi, senator poprosił o ostatnie pytanie z sali. Wtedy właśnie odezwał się mały chłopiec. - Nazywam się Toby - przedstawił się.

- Donald Trump chce, żeby Meksykanie nie byli ważni dla ludzi, którzy mieszkają w Arkansas, którzy lubią Meksykanów, tak jak ja i mój dziadek - powiedział chłopiec.

RP.PL i The New York Times!

Kup roczną subskrypcję w promocji - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Społeczeństwo
Watykan przekonał Aleksandra Łukaszenkę. Niezłomny ksiądz wyszedł na wolność
Społeczeństwo
Brytyjczycy wybrali słowo roku. „Oddaje ducha 2025”
Społeczeństwo
Oburzająca aukcja w Niemczech. Pod młotek miały trafić pamiątki po ofiarach Holokaustu
Społeczeństwo
Ukraińskie drony zniszczyły nadajnik tajemniczej rosyjskiej stacji radiowej UVB-76, która emitowała tylko brzęczenie
Materiał Promocyjny
Jak budować strategię cyberodporności
Społeczeństwo
Rdzenni mieszkańcy Brazylii wdarli się do kompleksu, w którym odbywa się COP30
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama