Reklama

MSWiA składa życzenia. Nie zabrakło konfetti i kalendarzy

Pracownicy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji opublikowali film ze świątecznymi życzeniami. W materiale pojawiało się kilka ciekawych akcentów.

Aktualizacja: 22.12.2017 13:18 Publikacja: 22.12.2017 12:41

MSWiA składa życzenia. Nie zabrakło konfetti i kalendarzy

Foto: YouTube

Spokojnych i bezpiecznych świąt życzą minister i wiceministrowie spraw wewnętrznych i administracji oraz szefowie Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej i Biura Ochrony Rządu.

Szef MSWiA Mariusz Błaszczak przypomina, że święta to dla większości Polaków czas odpoczynku, ale część funkcjonariuszy spędzi Boże Narodzenie, Sylwestra i Nowy Rok na służbie. Prosił, by o nich pamiętać.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Służby
Niezidentyfikowany obiekt rozbił się w województwie lubelskim
Służby
Szpiedzy chcą azylu. Zaskakujący finał największej afery wywiadowczej w Polsce
Służby
Ukraińcy dementują plotkę z Telegramu. „Polscy strażnicy graniczni nie pytają o Banderę i Wołyń”
Służby
Ostrzegawczy e-mail tuż przed eksplozją granatnika. Czy wybuch w gabinecie szefa policji był zamachem?
Reklama
Reklama