Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 19.03.2019 15:07 Publikacja: 19.03.2019 14:48
Foto: Archiwum MON
Jak informuje MON wypłata podwyżek wynagrodzeń, z wyrównaniem od 1 stycznia 2019 r. nastąpi do 30 kwietnia 2019 r.
MON planuje też wypłatę dla każdego pracownika jednorazowej premii w połowie 2019 roku, ale „w przypadku wystąpienia oszczędności na funduszu wynagrodzeń i uposażeń". Podejmuje też „zabiegi, by w projekcie budżetu na 2020 rok zaplanowano podwyżki wynagrodzeń pracowników resortu ON w średniej kwocie 500 zł".
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
ABW sprawdza, czy zdjęcia lub nagrania płonącego budynku w podwarszawskich Ząbkach trafiły na rosyjskie portale,...
Szef MSWiA Tomasz Siemoniak wystąpił w Budzisku na granicy z Litwą na wspólnej konferencji ze swoim litewskim od...
Presja społeczna wymusiła kontrole na granicy z Niemcami. Ale to uszczelnienie granicy z Litwą może okazać się k...
- Przywracamy czasową kontrolę na granicy z Niemcami i z Litwą - poinformował premier Donald Tusk.
„Straż Graniczna demaskuje kolejne kłamstwo intensywnienie rozpowszechniane na X” - oświadczył rzecznik szefa MS...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas