Ta praca - osobisty hołd artysty dla wszystkich zaangażowanych w walkę z pandemią - po raz pierwszy pojawiła się w University Hospital Southampton w maju 2020 roku. Banksy pozostawił przy niej notatkę: „Dzięki za wszystko, co robicie. Mam nadzieję, że ten obraz choć trochę rozjaśni to miejsce, nawet jeśli jest tylko czarno-biały.”

Czarno-biały olejny obraz na płótnie przedstawia małego chłopca bawiącego się lalkami superbohaterów. Batman i Spiderman trafili do kosza, bo dziecko ma nowego idola. Unosi w górę figurkę  pielęgniarki w białym fartuchu ze znakiem Czerwonego Krzyża, której twarz przesłania maska. Pielęgniarka szybuje na ratunek, bo to ona jest współczesną superbohaterką. Banksy zostawił przy pracy notatkę: „Dziękuję za wszystko, co robicie. Mam nadzieję, że to trochę rozjaśnia to miejsce, nawet jeśli jest tylko czarno-białe”.

Teraz pracę w szpitalu zastąpi reprodukcja. Oryginał  od początku Banksy przeznaczył na charytatywną aukcję, wspierającą personel służby zdrowia.

David French, tymczasowy dyrektor generalny University Hospital Southampton, powiedział, że ten niesamowity prezent jest fantastycznym sposobem, aby podziękować i nagrodzić personel szpitala za poświęcenie.

„Game Changer” wyceniono początkowo na 2,5-3,5 mln funtów, ale ostatecznie sprzedano  za rekordowe 16,7 mln funtów .

To najwyższa cena uzyskana za dzieło Banksy’ego, Wcześniejszym rekordzistą był obraz „Devolved Parliament”, przedstawiający szympansy zasiadające w Izbie Gmin zamiast posłów, za który na aukcji Sotheby’s zapłacono w 2019 roku 9, 8 mln funtów.

Na trzeciej pozycji sytuuje się obraz „Show Me The Monet”, przedstawiający ogród Moneta w Giverny, zaśmiecony wózkami z hipermarketu, który sprzedano na  aukcji w 2020 roku za 7,55 mln funtów.

Obraz Banksy'ego z dziewczynką z balonikiem, pocięty do połowy na oczach publiczności podczas aukcji w Sotheby’s w 2018, sprzedano za 1,4 mln dol.