Reklama

Katarzyna Batko-Tołuć: No i komu ta władza przeszkadza?

Polskie Stronnictwo Ludowe – partia, której burmistrzowie i wójtowie sprawują władzę przez wiele kadencji – zaproponowało zniesienie limitu dwóch kadencji dla organów wykonawczych w gminach.
Katarzyna Batko-Tołuć: No i komu ta władza przeszkadza?

Katarzyna Batko-Tołuć: No i komu ta władza przeszkadza?

Foto: Adobe Stock

Temat dwukadencyjności budzi spore emocje aktywnych obywateli, dziennikarzy lokalnych i samych włodarzy. Wprowadzone przez marszałka Sejmu Szymona Hołownię konsultacje poselskich projektów ustaw stanowią dobre źródło informacji o zainteresowaniu tematem.

Dwukadencyjność w samorządach. Kto wprowadził reformę?

Pozostało jeszcze 97% artykułu

Czytaj treści PRO.RP.PL za 39 zł miesięcznie!

Zyskaj dostęp do rzetelnych analiz, opinii ekspertów i kluczowych prognoz gospodarczych. Poznaj fakty, które kształtują biznes, prawo oraz społeczeństwo.

Buduj swoją przewagę. Subskrybuj profesjonalne treści publikowane wyłącznie w pro.rp.pl.

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama