Reklama
Rozwiń

Marek Jakubiak: Prezydenta może wybrać koronawirus

Sam jestem zaskoczony skalą poparcia pod moją kandydaturą - deklaruje Marek Jakubiak, kandydat na prezydenta Polski, Federacja dla Rzeczpospolitej.

Publikacja: 25.03.2020 21:00

- Nie znam Jarosława Kaczyńskiego. Nie jestem słupem PiS. Partia rządząca nie pomagała mi w zbierani

- Nie znam Jarosława Kaczyńskiego. Nie jestem słupem PiS. Partia rządząca nie pomagała mi w zbieraniu podpisów - mówi Marek Jakubiak

Foto: Fotorzepa/ Darek Golik

Czy wybory prezydenckie powinny się odbyć 10 maja?

Odpowiedzialność nakazuje powiedzieć, że nie powinny się odbyć, jeżeli cały ten chiński wirus będzie się tak szybko rozwijał. Myślę, że PiS znajdzie w sobie tyle determinacji, żeby te wybory przełożyć.

Pozostało jeszcze 96% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Publicystyka
Adam Bielan i Michał Kamiński podłożyli ogień pod koalicję. Donald Tusk ma problem
Materiał Promocyjny
25 lat działań na rzecz zrównoważonego rozwoju
Publicystyka
Marek Migalski: Dekonstrukcja rządu
Publicystyka
Estera Flieger: Donald Tusk uwierzył, że może już tylko przegrać
Publicystyka
Dariusz Lasocki: 10 powodów, dla których wstyd mi za te wybory
Publicystyka
Marek Kutarba: Czy polskimi śmigłowcami AH-64E będzie miał kto latać?