Reklama

Jarosław Sellin: Platforma zatęskniła za rozmową po czterech latach poniżania PiS

Poseł Jarosław Sellin z PiS był gościem w radiu TOM FM. Twierdził, że PiS nie będzie współpracował z SLD

Publikacja: 22.08.2011 10:54

Jarosław Sellin: Platforma zatęskniła za rozmową po czterech latach poniżania PiS

Foto: W Sieci Opinii

Sellin proponuje, żeby ministrowie złożyli sprawozdanie.

Wczoraj w sposób otwarty dowiedzieliśmy się, że Platforma Obywatelska jest partią lewicową. Donald Tusk to specjalista od marketingowych chwycików. Majstersztykiem była nasza odpowiedź: niech ministrowie z rządu Tuska zdadzą relację z tych czterech lat swoich rządów.

Poseł PiS zachwalał program swojej partii:

Program jest bardzo szczegółowy, obfity, przez co trudno jest go sprzedać. Zapotrzebowanie mediów jest na skrót, hasełko. Ja programu PO na najbliższe lata nie znam. Na temat możliwych koalicji: Nie będzie koalicji z SLD, przecież widzimy że w ramach kampanii trwa przepychanka o potencjał w elektoracie centoprawicowym między PO a SLD.

Jarosław Sellin zaprasza polityków PO do rozmowy:

Reklama
Reklama

Platforma zatęskniła za rozmową po czterech latach odmowy wszelkiej debaty i poniżania PiS. Zapraszamy do debaty. Mamy swoje centrum, będzie wygodny fotel, woda, kawa i porozmawiamy o dorobku tych czterech lat. Cztery lata to kawał czasu, coś się robiło w tych gabinetach. Jak mamy konfrontować się na programy na następne lata, to najpierw podsumujmy to, co było.

Jesteśmy ciekawi, czy politycy Platformy Obywatelskiej przyjmą zaproszenie PiS do debaty o dorobku rządu Donalda Tuska. A może nie ma nad czym debatować?

Publicystyka
Jan Zielonka: Lottokracja na ratunek demokracji
Publicystyka
Jacek Nizinkiewicz: Pożar w PiS. Czy partia bezpowrotnie straciła część wyborców na rzecz obu Konfederacji?
Publicystyka
Grzegorz Rzeczkowski: Odpowiedź na wywiad z Jackiem Gawryszewskim
Publicystyka
Jakub Sewerynik: Komu przeszkadzała Chanuka w Pałacu Prezydenckim?
Publicystyka
Marek A. Cichocki: Czy dla europejskiej prawicy MEGA to dar niebios?
Materiał Promocyjny
Lojalność, która naprawdę się opłaca. Skorzystaj z Circle K extra
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama