Reklama
Rozwiń

Budka: Jest bardzo dużo zgłoszeń do PO

Nowy format spotkań Rady Krajowej PO i liczne powroty do PO po zmianach w partii - to niektóre tematy podcastu Game Changer z przewodniczącym PO, Borysem Budką. Publikacja podcastu w poniedziałek.

Aktualizacja: 17.02.2020 06:15 Publikacja: 16.02.2020 17:12

Budka: Jest bardzo dużo zgłoszeń do PO

Foto: Fotorzepa, Jakub Czermiński

Będziemy robili Rady Krajowe tematyczne, obszarowe. Będziemy chcieli tam poruszyć kwestie takie jak ochrona zdrowia, kwestie związane z edukacją, szkolnictwem. To jest miejsce wymiany poglądów. Rada Krajowa to też medialne show w pozytywnym tego słowa znaczeniu, ale nie można zapominać o rozmowie, wymianie zdań i poglądów. Takie Rady Krajowe zaproponuję. Będziemy łączyć merytoryczną pracę z częścią dla opinii publicznej - mówi w podcaście Game Changer Borys Budka, lider Platformy Obywatelskiej.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Polityka
Po spotkaniu liderów: koalicja jeszcze istnieje. Ale Szymon Hołownia uznany za zdrajcę
Polityka
„Polityczne Michałki”: Czy rząd przełamie kryzys, ws. granicy Tusk nie miał wyjścia, SN za Nawrockim
Polityka
Sondaż CBOS: Andrzej Duda liderem rankingu zaufania do polityków. Karol Nawrocki z największym wzrostem
Polityka
Stan samorządu po roku nowej kadencji. Dr Karol Wałachowski o wyzwaniach polityki regionalnej i miejskiej
Polityka
Hołownia i Czarzasty w rządzie? Kobosko: Sygnał nowego otwarcia