Aktualizacja: 19.02.2020 14:10 Publikacja: 19.02.2020 13:54
Foto: Fotorzepa, Rafał Guz
"Rano CBA wchodzi do mieszkań Banasia i siedziby NIK. Popołudniu NIK rozpoczyna kontrolę w Prokuraturze Krajowej. Gang Olsena to mało powiedziane..." - ironizował Gawkowski.
"Mamy dzisiaj akcję jak z filmu 'Na noże' Riana Johnsona" - wtórowała mu posłanka klubu Nowa Lewica Razem, Joanna Scheuring-Wielgus.
Europoseł Marek Belka ironizował z kolei, że "dziś chyba dzień odwiedzin". "Miło, że państwo z PiS utrzymują tak bliskie relacje" - dodał.
O "wojnie pisowskich gangów w Warszawie" napisał natomiast poseł PO Tomasz Siemoniak.
Z kolei Sławomir Neumann z PO zwrócił uwagę, że Marian Banaś "odpowiedział symetrycznie". "Na ostrzał odpowiada ostrzałem" - ocenił.
Sławomir Nitras z PO ocenił z kolei, że sytuacja "zaczyna przypominać atmosferę roku 2007". "Obóz rządzący sam się zniszczy. Sami się pozamykają i skompromitują nawzajem. Wypada życzyć powodzenia" - dodał. Posłanka PO Agnieszka Pomaska pisze z kolei o "festiwalu na miarę mafijnych porachunków".
© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: rp.pl
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Po posiedzeniu Prezydium Komitetu Politycznego PiS w środę 7 stycznia prezes Jarosław Kaczyński stanowczo zaprze...
Czy relacje między rządem Donalda Tuska a prezydentem Karolem Nawrockim mogą układać się poprawnie? Zdaniem Pola...
Nie widzę gotowości po stronie rosyjskiej do tego, aby realnie uspokoić sytuację. I mam wrażenie, że Amerykanie...
Po interwencji organizacji pozarządowej najpopularniejsza platforma społecznościowa wśród młodzieży usunęła częś...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas