Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 17.08.2020 12:10 Publikacja: 17.08.2020 12:01
Foto: tv.rp.pl
Senator zapytany o to, jak ocenia pomysł podwyżek dla posłów, odpowiedział, że zagłosuje przeciwko temu projektowi.
- Nie ma zgody na procedowanie rzeczy w ten sposób, czyli robienie swojego rodzaju zamachu stanu, bez debaty publicznej i rozmów z ludźmi. Po drugie są tam dwie rzeczy z którymi się nie zgadzam: mam na myśli podwyżki dla parlamentarzystów, które są potrzebne, ale nie kiedy Polska wchodzi w kryzys gospodarczy. Poza tym nie może być tak, że politycy, którzy są u władzy, sami sobie przyznają dowolną ilość pieniędzy na funkcjonowanie partii, ograniczając dostęp do polityki i mediów, szerokim grupom społecznym – ocenił senator KO.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Po dwóch latach od wygranych wyborów przez koalicję 15 października Polacy gremialnie przyznają, że oczekiwali o...
„Przepraszam, moja wypowiedź nie dotyczyła tego konkretnego przypadku ale ogólnie sytuacji na granicy” - wpis o...
Koalicja Obywatelska wygrywa wybory i traci władzę. To jeden z możliwych scenariuszy po sondażu United Surveys d...
– Nie godzę się na to, aby prawo było czytane przez polityków tak, jak oni sobie je wyobrażają, bo to nie jest z...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas