Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 31.08.2020 17:20 Publikacja: 31.08.2020 16:45
Foto: Wikimedia Commons, Creative Commons Attribution 2.0 Generic license. fot. Piotr Drabik
Piotr Duda mówił m.in., że wolność jednego człowieka kończy się, gdy odbiera wolność innemu.
- Jeśli słyszymy, że związek zawodowy „Solidarność” przywłaszczył sobie znak, przywłaszczył sobie „Solidarność” to się krew w żyłach buzuje - mówił Duda.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Podczas wizyty w Szczecinie oraz na polsko-niemieckiej granicy w Rosówku prezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiedz...
Gdyby koalicja rządząca zdecydowała się na zmianę premiera, kto powinien zastąpić Donalda Tuska? O to zapytaliśm...
Jarosław Kaczyński, który pojawił się w niedzielę na polsko-niemieckiej granicy, był pytany przez dziennikarzy m...
Koalicja Obywatelska notuje spadki w sondażach. Inni koalicjanci walczą o przekroczenie progu wyborczego - wynik...
Nie ma wystawy o Witoldzie Pileckim i nie wiadomo, kiedy powstanie. Dlatego amerykańska spółka wynajmująca lokal...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas